wróć

Strona www | aplikacje internetowe

Strony www/aplikacje internetowe

Współpracujemy z najlepszymi w branży i realizujemy naprawdę duże projekty. Jeśli myślisz o profesjonalnej i funkcjonalnej stronie internetowej, to dobrze trafiłeś. Z nami uda Ci się przekuć wyobrażenia w rzeczywistość!

Co znajdziesz w ofercie?

1. Kompleksowo tworzymy strony internetowe od zaprojektowania po wdrożenie
2. Tworzymy aplikacje webowe, czyli takie, które nie muszą być instalowane na urządzeniu, a działają w przeglądarce internetowej.
3. Tworzymy systemy CRM/ERP, czyli wyspecjalizowane systemy na potrzeby klienta ERP usprawniające działanie wielu obszarów przedsiębiorstwa takich jak finanse, logistyka, produkcja, zasoby ludzkie czy obsługa klienta.
4. Efektem wdrożenia takiego systemu jest usprawnienie działania przedsiębiorstwa i zmniejszenie kosztów stałych, czyli w perspektywie długoterminowej większe zyski.
5. Można nam powierzyć obsługę IT (outsourcing) - klient zamiast tworzyć u siebie taki wyspecjalizowany dział, może tańszym kosztem zlecić prace nam (przeważnie jest to współpraca długoterminowa).

Co nas wyróżnia?

1. Wykonujemy usługi kompleksowo: od projektu do wdrożenia.
2. Pozostajemy do stałej dyspozycji klienta - wyróżniamy się tym, że w większości przypadków reagujemy natychmiast; odbieramy telefony i odpisujemy na wiadomości na bieżąco, bez zbędnej zwłoki.
3. Kontakt z klientem jest realizowany różnymi kanałami, dopasowanymi do jego potrzeb: telefon/mail/slack/AC
4. Klient ma wgląd w projekt poprzez udostępniane przez nas narzędzia (np. Active Collab)
Świadczymy długoterminowe wsparcie powdrożeniowe.

Wykorzystujemy pliki cookies. Szczegóły znajdziesz w polityce plików cookies.
Wyrażam zgodę