Usługa SEO

SEO dla wyszukiwarek internetowych – pozycjonowanie stron Zgorzelec

Pozycjonowanie serwisów internetowych to najbardziej efektywna  forma reklamy w Internecie. O skuteczności działań decyduje czas, zaangażowanie, stabilne zaplecze oraz umiejętności, uzupełniane aktualną wiedzą SEO. Weryfikację zdolności pozycjonera przeprowadza Google, które promuje biały marketing, wprowadzając na rynek ulepszone algorytmy (np. algorytm Panda, kary za korzystania z SWL-ów, tzw. system wymiany linków, czy algorytm Pingwin, zwalczający spamerskie metody linkowania). Skuteczne pozycjonowanie wiąże się zatem nie tylko z umiejętnością analitycznej oceny serwisów internetowych, ale znajomością aktualnego rynku internetowego i poszukiwaniem skutecznych rozwiązań na zmiany w wyszukiwarkach.

Usługa SEO dla stron internetowych powinna opierać się właściwym wyborze słów kluczowych, umiejętnym linkowaniu, czy wreszcie zoptymalizowaniu strony głównej i podstron. Uwzględnienie tych najważniejszych czynników w znaczącym stopniu wpływa na polepszenie widoczności portalu w SERP-ach, co przekłada się także na ilość odwiedzających, a w rezultacie efektywniejszą sprzedaż marki, produktów i usług.

Firma ATAKTO stworzyła unikalną ofertę dla mikroprzedsiębiorstw i prywatnych firm promującą ich działalność w Internecie. W pracy nad poprawą jakości witryny korzystamy, zarówno z unikalnych tekstów, dostosowanych do formy działalności klienta jak i nowoczesnych technik marketingowych.